BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Perspektyvos!: paroda, matoma per balkoną

Šiandien gavau kvietimą į netikėtą parodą “Perspektyvos!”, kuri pasirodo vyks ne šiaip kokioje galerijoje, o Žirmūnuose esančios buvusio Šiaurės miestelio teritorijos lauko ekranuose.

Kaip skelbia organizatoriai, čia bus rodomas profesionalus žinomų (Grigaliūnas, Gasiūnas, Vaitiekūnas, Barilaitė, Ray Bartkus, Ilčiukas) ir perspektyvių (Zakarauskas, Gelguda, Šepetytė, Pūkytė, Buivydaitė Narkus&Zabarauskaitė, Noreika&Bagdžiūnaitė) autorių menas.

Jie savo darbais žada mus visaip provokuoti, taigi įdomu, kaip viskas atrodys ekranuose ir apskritai šioje teritorijoje.

Veiksmo laikas: rytoj, trečiadienį (07 02), 19 val.
Veiksmo vieta: prie “Ogmios centro” ekrano, Kubiliaus g. 16. (šalia Rimi)

Kas įdomiausia, panašu, kad šioje teritorijoje ekranai tampa traukos vieta. Prieš keletą dienų iš vieno žirmūniečio gavau tokią nuotrauką.

Pasak jo, visą birželio mėnesį ekranuose buvo rodomi “haiku Vilniui” (taip ir neužfiksavau kas laimėjo…)

Juos aplinkinių namų gyventojai, turintys geras akis ar žiūronus, galėjo stebėti iš savo balkonų ar langų, o kažkurio biuro darbuotojai įsigudrino laiką leisti čia pat stovėjimo aikštelėje pasistatę sofą.

Atrodo, Žirmūnuose žiebiasi naujas kultūros židinys - kitų rajonai turėtų pavydėt. Jei kas ateisit pažiūrėt, gal ir susitiksime.

Rodyk draugams

Komentarai (8)

 1. Anonimas:

  Zirmunu zidinys nusvito man ir tau

 2. jei ten bus sofų ir vyno, tikrai ateisiu. juolab, kad pranesa gera ora.

 3. Anonimas:

  ha ha su ta sofa nerealiai. gaila, klad pas mus numire kazkada gyva buvusi ideja - kinas po atviru dangum. dabar - poezija ir kitas menas, gal prigis tradicija? o siaip gerai, kad ne tik senamiesty pagaliau atsirado kazkas zmogisko. sviesus protas atiteka. sauletekeja. bla bla.

 4. zlibas:

  nuo vuoa, reiks is broniaus skolintis ziuronus, ka iziureciau tuos menus pro balkona, o daba tik mirguliuoja kazkas. akuliorai tai nedadraukia

 5. kukushka:

  jo, šiandien važiavau, panašu, kad mačiau bandymus. kai kurie vaizdai šokiruoja.

 6. Anonimui:

  Kinas po atviru dangumi kartais vyksta mokytojų kiemelyje.

 7. kolekcionierius:

  o kieno čia tas šedevras ant plakato? kiek kainuoja? kiek žada brangt?

 8. Į rūmus Šviesios galvos teka. Fizikai saulėtekėja.

  hehe, super ! geras :)

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.