BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Meniškas siurblio testavimas

Naujasis “Vilniaus dienos” priedas +370 rašo apie Julijoną Urboną, kuris balansuoja tarp menininko ir dizainerio, savo kūriniams konstruodamas įvairiausius gadget’us.

Iš esmės tą patį daro ir švedas Tobias Allanson, sukūręs kinetinę skupltūrą, kurioje pirmu smuiku groja siurblys.

Reikalas sukonstruotas kaip konvejeris, veikiantis stilizuotoje buitinėje scenoje  - “Electrolux” rankinis siurblys “Ergorapido” rodo savo manevringumą, judėdamas tarp popierinių vazų ir po stalu, purvo, kurį prikrato popieriniai batai, surinkimą, gebėjimą siurbti tamsoje, nes turi apšvietimą ir transformabilumą - į ranką galima  atskirai paimti mažą sriurbliuką.

Visa tai nufilmuota ir patalpinta į jutubę, tačiau man labiausiai patinka, jog menininkas atskleidžia skulptūros kūrimo užkulisius.

Skirtumas tarp J.Urbono, Mythbusterių ir T.Allansono - tas, kad pirmasis tai daro iš meninės idėjos, antrieji - norėdami paneigti mitus, o pastarasis - kūrybiškai pareklamuoti produktą. Užskaitau, nes tokia reklama įdomesnė už standartinę, kur iš lauko parlekia šunys purvinomis letenomis, o ir produkto kokybė, kaip supratau, patikrinta objektyviais ir nepriklausomais testais.

Dargi radau, kad jis apskritai yra įvairiusių mados renginių pažiba - figūravo ir “Mados infekcijoje“, ir A&V kolekcijos pristatyme, ir pas lietuviškus celebričius. Nesiginčysiu - man jo dizainas atrodo tobulas.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą

Privaloteprisijungti, kad galėtumėte parašyti komentarą.